Wiemy, jak dużą wartość dla każdego pracodawcy stanowi zgrany i rozumiejący się zespół. Jesteśmy również zdania, że najlepsze pomysły rodzą się, gdy człowiek jest wypoczęty i ma otwartą głowę. Zdajemy sobie też sprawę, że uśmiech i spora dawka humoru sprawiają, że atmosfera w pracy jest na wysokim poziomie. Z nami uda Ci się spełnić każdy z tych parametrów dlatego chcielibyśmy zaproponować Tobie i Twoim współpracownikom wyjazd integracyjny, który zmieni oblicze Twojego zespołu o 180 stopni!

W naszej ofercie m. in. znajdziesz:


 • wspólny wyjazd na baseny termalne
 • śnieżne szaleństwo na stokach narciarskich
 • lekcje wspinania się na ściance pod okiem doświadczonego instruktora
 • ognisko z kapelą góralską
 • kulig z pochodniami
 • i wiele innych…

Jesteśmy młodymi ludźmi, pełni pasji w tym co robią, dlatego najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszego klienta. Z tego względu serdecznie zapraszamy do składania zapytań, ponieważ każdy program dopasujemy indywidualnie do potrzeb Twojego zespołu i wspólnie ustalimy jakie aktywności będą dla niego najlepsze.

Poniżej możesz zapoznać się z przykładową programem, który w styczniu realizowaliśmy dla jednego z naszych klientów:

Ognisko w lesie z kapelą góralską z dojazdem na miejsce konnym zaprzęgiem


Przypomnij sobie smak kiełbaski pieczonej na ogniu wśród swoich znajomych. Ciepło płomieni uderzające w twoje nogi i zapach piekącej się na kijku kiełbaski przynoszą na myśl najwspanialsze chwile z Twojego dzieciństwa. Na ognisko pojedź konnym zaprzęgiem, a na miejscu wsłuchuj się w góralską muzykę ludową graną na żywo. Spróbuj podobną rozrywkę zaserwować swojemu zespołowi, a zobaczysz, jak efekty przyniesie spędzenie w ten sposób czasu.

Biesiada w bacówce w totalnie dzikim lesie


Przenieś się oczami wyobraźni na imprezę do domku zbudowanego z bali, usytuowanego pośrodku lasu, totalnie na dziko, tuż przy szlaku na Lubon Wielki – jednego z najwyższych szczytów Beskidu Wyspowego. Biesiada w iście górskim stylu z niepowtarzalnym klimatem w chacie opalanej drewnem, baranimi skórami wyścielonymi na ławkach i pieczonym świniakiem serwowanym przez lokalnego mistrza masarstwa. Wspomnienia z biesiady zostaną u Ciebie na dłużej dzięki obecności fotografa, który uwiecznia zabawę na zdjęciach!

*biesiada w domku możliwa dzięki użyczeniu przez zaprzyjaźnione koło łowieckie

Śnieżne szaleństwo na nartach


Szacunek możesz budować w przeróżny sposób, ale na pewno jedną z takich metod jest rywalizacja sportowa połączona z dobrą zabawą. Takie atrakcje gwarantuje wspólny wyjazd na narty lub deskę snowboardową. Pokaż co potrafisz na stoku narciarskim, a na pewno pozostaniesz w pamięci swoich kolegów na długi czas i… jeszcze będziesz mógł porozmawiać na przerwie kawowej o wspólnej pasji.

Relaks na basenach termalnych


Praca jest równie ważna jak odpoczynek, ponieważ zmęczony organizm trudno zmusić do jakiegokolwiek wysiłku. Świetny relaks to na pewno leżakowanie… ale jeszcze lepszy relaks to leżakowanie w wodzie. Jeśli ktoś jednak woli aktywnie odpoczywać, to bicie kolejnych rekordów prędkości w zjeżdżaniu rurą wprost do gorących basenów pozwoli mu w ten sposób spędzić wolny czas.

Wspinaj się! (nie tylko po szczeblach kariery)


Nigdy nie wiadomo co w życiu się wydarzy, dlatego na każdą sytuację należy być przygotowanym. A nuż przyjdzie Ci pojechać kiedyś w wysokie góry, w których będziesz musiał sobie po prostu radzić. Lekcje wspinaczki pod okiem doświadczonego instruktora sprawią, że PRAWIE żadna góra nie będzie Ci straszna

Szkolenie z zakresu samoobrony


Potrzeba bezpieczeństwa jest fundamentalna w życiu każdego człowieka, dlatego warto znać tajniki odpowiedniego zachowania w sytuacjach, gdy Twoje bezpieczeństwo jest zaburzone.

Naucz się podstawowych chwytów samoobrony pod okiem wyspecjalizowanego instruktora, które ujarzmią każdego amatora zaburzania Twojej cielesności!

Pokaz sokolnictwa


Człowiek wywodzi się z natury, więc do natury też bezustannie dąży. A co gdyby wybrać się na pokaz sokolnictwa, czyli drapieżnych, ale jakże przyjaznych dla ludzi ptaków z rodziny sokołowatych? A jeszcze jakby wszystko działo się w lesie, a do uszu docierały dźwięki innych ptaków, tylko już tych mniej drapieżnych.

Psim zaprzęgiem po lesie


Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, no przecież każdy zna to powiedzenie. Bo pies nie zostawi Cię na pastwę losu samego i zawsze będzie przy Tobie. A jeszcze jak psy są specjalnej „pociągowej” rasy, które nie dość, że Cię nie zostawią, to jeszcze radością dla nich będzie to, że będą mogły ciągnąć Cię na zaprzęgu, który rozwija całkiem pokaźną prędkość. Spora dawka adrenaliny, a przy tym świetnej zabawy gwarantowana.

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy


Każdy człowiek umiejętność udzielenia pierwszej pomocy drugiemu człowiekowi, powinien mieć w małym paluszku. Tu się nie ma co rozpisywać, tu się trzeba szkolić!

Oprócz tego możemy zagwarantować szereg innych atrakcji oraz ciekawych form spędzania wolnego czasu:


 • kolacja w karczmie góralskiej z tradycyjnym jedzeniem
 • w czasie wolnym: kort tenisowy, siatkówka plażowa, orlik do gry w piłkę nożna
 • paintball
 • zorganizowanie dowolnego szkolenia dla pracowników
 • wycieczka skuterem śnieżnym
 • warsztaty kulinarne (sushi, itp.)
 • lot balonem
 • udział w warsztatach garncarstwa
 • spacer koronami drzew Zdziar
 • wyjazd do parku linowego
 • wycieczka w góry z przewodnikiem (w Gorce lub Tatry)
 • zabiegi w uzdrowisku Medical SPA Rabka
 • nauka jazdy konnej
 • warsztaty z niepełnosprawnymi lub niewidomymi dziećmi